Bekijk alle projecten in "DOETINCHEM"

Positieve man zoekt maatje voor leuke activiteiten!

Organisatie
Stichting IrisZorg
Soort project
Maatjes
Buddy
Tijdsbesteding in uren per week
4
Gemeente
DOETINCHEM
Leeftijd doelgroep
Volwassen
Ouderen
IrisZorg zet zich in voor voor (jong) volwassenen met een verslaving en complexe problemen op het gebied van wonen en leven. Mensen die vaak te maken hebben met een instabiele woon- en werksituatie en een beperkt sociaal systeem. IrisZorg werkt vanuit de herstelondersteunende zorg. Herstellen is een persoonlijk en uniek proces. Het betekent leren leven met een (verleden van) verslaving, maatschappelijke kwetsbaarheid en/of een ontwrichtende diagnose of ervaring. De herstelondersteunende zorg is gericht op persoonlijk en maatschappelijk herstel. Het gaat om het opbouwen of hervinden van de eigen identiteit en het heroveren van regie en grip op het eigen bestaan.

Als maatje bij IrisZorg kun je écht een verschil maken in het leven van onze cliënten. Simpelweg door samen leuke dingen te ondernemen en er 'te zijn'. Vaak leven onze cliënten in een kleine wereld met weinig familie of vrienden. Eenzaamheid ligt op de loer. Maar als maatje kun je dit doorbreken en mensen weer laten meedoen. Natuurlijk krijg je ook veel terug voor je enthousiaste inzet. Je ontmoet interessante mensen met elk hun eigen bijzondere verhaal. Jij bent van grote betekenis voor hun herstel. Zo ervaar je hoe leuk en zinvol het is om je in te zetten voor onze cliënten. Wij zorgen ervoor dat jij je vrijwilligerswerk goed kunt uitvoeren. We bieden begeleiding, een training, een verzekering, duidelijke afspraken vastgelegd in een vrijwilligersovereenkomst en een vrijwilligersvergoeding.
Na je aanmelding als maatje volgt er een kennismakingsgesprek waarbij we graag horen wie je bent, wat je hobby’s zijn en waar je blij van wordt. We gaan dan samen kijken of de cliënt goed bij je past. Daarna regelen we een eventuele eerste ontmoeting. Als het van beide kanten klikt, heb je je maatje gevonden!

Omschrijving activiteit
Een positieve man van 52 jaar uit Doetinchem zoekt een maatje voor een gezellig praatje! Hij heeft gevoel voor humor en wil graag met iemand leuke activiteiten ondernemen. Bijvoorbeeld het bezoeken van een pretpark, een theater of samen een wandeling maken en/of een kopje koffie drinken. Samen koken is wat hij het liefste doet!
De afspraken vinden gemiddeld één keer per week plaats, bij voorkeur op vrijdag of zaterdag.

Ik wil een maatje worden

Bedankt, je hulp is hier bijzonder welkom! Vul je e-mailadres in en klik op aanmelden. Vul dan het aanmeldingsformulier in en de organisatie neemt zo snel mogelijk contact met je op. Zij bespreken graag je mogelijkheden om iemand op maat te vinden.