Cookies verplicht

Accepteer de rapportage en marketing cookies om deze media te bekijken.

Bekijk media in een nieuw tabbladOpent in een nieuwe tab

Ik zoek iemand die met mij kan knutselen, fietsen en andere leuke dingen wil doen.

De 54-jarige Willa is verstandelijk beperkt en mist daarnaast sinds haar geboorte haar schildklier. Samen met haar eveneens verstandelijk beperkte man Albert woont ze in een appartementje in Culemborg. Daar krijgt ze hulp om zelfstandig dagelijkse dingen te doen zoals pinnen en winkelen. Willa gaat een paar keer per week naar een zorgboerderij in de buurt. Daar haalt ze haar creatieve hart op. Ze maakt bijvoorbeeld versieringen voor kerstpakketten, schildert of is met keramiek bezig. Thuis knutselt ze lekker door. Verder heeft ze eigenlijk geen hobby’s.

Willa is een vrolijke vrouw die graag de regie in eigen hand houdt. Op de dagbesteding na, komt ze haar huis niet zoveel uit. En dat vindt ze heel jammer. Ze zou heel graag meer onder de mensen komen. 

De oproep van Willa

Willa wil andere mensen leren kennen. Daarom is ze via ElkWelzijn Culemborg op zoek naar een maatje van haar eigen leeftijd om samen mee te knutselen. Ze zou het ook leuk vinden om samen naar haar werk op de zorgboerderij te fietsen. Dat kan 1x per week, maar als het leuk is waarom geen 2x per week? Ben jij de sportieve, creatieve man die Willa zoekt?