Cookies verplicht

Accepteer de rapportage en marketing cookies om deze media te bekijken.

Bekijk media in een nieuw tabbladOpent in een nieuwe tab

Wie kan me helpen om mijn digitale trouwfoto’s om te zetten in een fotoboek?

De oproep van Amna

Amna is 61. Zij staat midden in het leven. Ze wandelt graag, gaat soms naar het theater en is helemaal dol op haar kleinkinderen. Ze werkt bij Het Dorp Arnhem, een grote zorginstelling. Daar is ze verantwoordelijk voor de nachtelijke verzorging van een aantal cliënten. Helaas kan ze dat werk op dit moment niet doen. Amna loopt op krukken, omdat ze haar heup heeft gebroken. Het gevolg van een ongelukkige glijpartij over een puzzelstukje van haar kleinkind.

Elk nadeel heeft zijn voordeel, want Amna heeft nu wél tijd om haar foto’s te ordenen. Van belangrijke gebeurtenissen heeft ze allemaal foto’s op haar computer staan. Zoals foto’s van haar huwelijk, vakanties, kleinkinderen en van haar overleden man. Hier zou ze graag digitale fotoboeken van maken. Maar ja, hoe doe je dat?

De oproep van Amna

Amna wil meer weten van digitale fotoboeken. Daarom is ze via BUUV Montferland Didam op zoek naar iemand die hier verstand van heeft en haar het proces goed kan uitleggen. Het liefst iemand met een beetje geduld, want het zou zo maar kunnen dat je dingen een paar keer moet herhalen. Dan blijft het, net als de foto’s zelf, tenminste een blijvende herinnering!