Dagbesteding de Horst in Zuidlaren zoekt een chauffeur

Organisatie: Stichting Dignis

Soort project: Maatjes

Tijdsbesteding in uren per week: 3

Gemeente: Tynaarlo

Leeftijd doelgroep:
  • Ouderen

De Horst is de dagbesteding voor oudere mensen die geheugenproblemen of psychische problemen hebben. In een huiselijke omgeving kunt u meedoen aan gezellige activiteiten en helpen we u om zo lang mogelijk zelfstandig te blijven wonen.
We zoeken met name voor de vrijdag een vrijwilliger chauffeur die de bezoekers van huis ophaalt en naar de dagbesteding brengt en in de middag weer thuis brengt. In overleg is alles mogelijk, bijvoorbeeld 1x in de maand of een dagdeel. De rijtijden zijn ’s morgens tussen 9.00 en 9.30 uur en na 16.00 uur. Vrijwilligerscontract: Ja
Scholing: Ja
Proeftijd: Nee
Reisvergoeding: Ja
Onkosten: Ja
Overige onkosten: Nee
Gebruik van de bedrijfsauto.
In bezit van een rijbewijs.

Omschrijving activiteit

U komt rond 9.00 uur op de dagbesteding de Horst, samen met de Agogisch Begeleider drinkt u een kop koffie of thee en bespreken jullie de bijzonderheden van de ochtend. Rond 9.30 gaat u met de bedrijfsauto op pad om de bezoekers thuis op te halen. (u heeft hiervoor een planning etc) Als alle bezoekers zijn gehaald keert u terug naar de Dagbesteding en kunnen de bezoekers uitstappen. De agogisch begeleiders vangen de bezoekers op en uw taak is gedaan. In de middag, rond 16.00 haalt u de bezoekers weer van de dagbesteding en brengt u ze weer thuis.